Pilica Przedbórz – mecze, wyniki i tabela
Pilica Przedbórz – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa A 2025/2026, grupa: łódzka IV (sezon 2025/2026). Regionalna piłka nożna na portalu Włoszczowa – dane aktualizowane automatycznie.
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.
Statystyki sezonu 2025/2026
9Pozycja
24Mecze
9Wygrane
4Remisy
11Porażki
49:57Bramki
-8Bilans
31Punkty
Wyniki sezonu 2025/2026
Skalnik II Sulejów
SI
1:2
Pilica Przedbórz
W
Pilica Przedbórz
1:0
LUKS Gomunice
W
Start Niechcice
SN
4:1
Pilica Przedbórz
P
Pilica Przedbórz
1:1
Zapał Krzętów
R
Piast Gmina Lgota Wielka
PG
3:2
Pilica Przedbórz
P
Świt Kamieńsk
4:1
Pilica Przedbórz
P
Pilica Przedbórz
1:2
CR Czarni Rozprza
P
LKS Mierzyn
LM
1:4
Pilica Przedbórz
W
Pilica Przedbórz
3:0
RKS II Radomsko
W
Pilica Przedbórz
1:1
LD LKS Dobryszyce
R
GKS III Bełchatów
GI
3:3
Pilica Przedbórz
R
Pilica Przedbórz
5:1
GG Grabka Grabica
W
Pilica Przedbórz
2:1
SI Skalnik II Sulejów
W
LUKS Gomunice
2:2
Pilica Przedbórz
R
Pilica Przedbórz
2:3
SN Start Niechcice
P
Zapał Krzętów
3:1
Pilica Przedbórz
P
Pilica Przedbórz
2:4
PG Piast Gmina Lgota Wielka
P
Pilica Przedbórz
1:7
Świt Kamieńsk
P
Czarni Rozprza
CR
4:1
Pilica Przedbórz
P
Pilica Przedbórz
1:0
LM LKS Mierzyn
W
RKS II Radomsko
4:2
Pilica Przedbórz
P
Pilica Przedbórz
4:1
GI GKS III Bełchatów
W
LKS Dobryszyce
LD
2:3
Pilica Przedbórz
W
Grabka Grabica
GG
5:3
Pilica Przedbórz
P
Nadchodzące mecze
Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.
Tabela ligowa – Klasa A 2025/2026, grupa: łódzka IV
| # | Drużyna | M | W | R | P | BZ | BS | +/- | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Świt Kamieńsk | 24 | 17 | 2 | 5 | 71 | 28 | +43 | 53 |
| 2 | PGPiast Gmina Lgota Wielka | 24 | 17 | 1 | 6 | 73 | 40 | +33 | 52 |
| 3 | GIGKS III Bełchatów | 24 | 16 | 3 | 5 | 73 | 35 | +38 | 51 |
| 4 | CRCzarni Rozprza | 24 | 14 | 1 | 9 | 55 | 60 | -5 | 43 |
| 5 | LUKS Gomunice | 24 | 13 | 3 | 8 | 50 | 37 | +13 | 42 |
| 6 | Zapał Krzętów | 24 | 10 | 3 | 11 | 45 | 55 | -10 | 33 |
| 7 | RKS II Radomsko | 24 | 9 | 5 | 10 | 58 | 49 | +9 | 32 |
| 8 | SISkalnik II Sulejów | 24 | 10 | 2 | 12 | 49 | 47 | +2 | 32 |
| 9 | Pilica Przedbórz | 24 | 9 | 4 | 11 | 49 | 57 | -8 | 31 |
| 10 | GGGrabka Grabica | 24 | 10 | 0 | 14 | 56 | 74 | -18 | 30 |
| 11 | SNStart Niechcice | 24 | 9 | 2 | 13 | 48 | 61 | -13 | 29 |
| 12 | LMLKS Mierzyn | 24 | 5 | 1 | 18 | 18 | 55 | -37 | 16 |
| 13 | LDLKS Dobryszyce | 24 | 2 | 3 | 19 | 32 | 79 | -47 | 9 |
Inne sezony Pilica Przedbórz
Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: Piotrków Trybunalski
15. miejsce
30 meczów · 5Z-2R-23P · 27:101 · 17 pkt
→
Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024, grupa: Piotrków Trybunalski
3. miejsce
30 meczów · 20Z-5R-5P · 81:40 · 65 pkt
→
O drużynie
- Drużyna
- Pilica Przedbórz
- Miasto
- Przedbórz
- Rozgrywki
- Klasa A 2025/2026, grupa: łódzka IV
- Sezon
- 2025/2026
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 15:47
Najczęstsze pytania o Pilica Przedbórz
Kiedy Pilica Przedbórz rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Pilica Przedbórz rozegrał ostatni mecz 14.06.2026 na wyjeździe z drużyną Skalnik II Sulejów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 2:1.
Które miejsce zajmuje Pilica Przedbórz w tabeli?
Pilica Przedbórz zajmuje 9. miejsce w rozgrywkach Klasa A 2025/2026, grupa: łódzka IV z dorobkiem 31 pkt po 24 meczach (9 zwycięstw, 4 remisów, 11 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Pilica Przedbórz?
W ostatnich 5 meczach Pilica Przedbórz zanotował 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek.
Ile bramek strzelił Pilica Przedbórz w sezonie 2025/2026?
W sezonie 2025/2026 Pilica Przedbórz strzelił 49 bramek i stracił 57 (bilans bramkowy -8).
Kto prowadzi w tabeli Klasa A 2025/2026, grupa: łódzka IV?
Liderem Klasa A 2025/2026, grupa: łódzka IV jest Świt Kamieńsk z dorobkiem 53 pkt. Pilica Przedbórz traci do lidera 22 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Pilica Przedbórz w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Pilica Przedbórz w sezonie 2025/2026 to 5:1 z drużyną Grabka Grabica (22.03.2026).
Jak Pilica Przedbórz radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Pilica Przedbórz ma bilans 6-2-4 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 3-2-7.
W jakiej lidze gra Pilica Przedbórz?
Pilica Przedbórz występuje w rozgrywkach Klasa A 2025/2026, grupa: łódzka IV w sezonie 2025/2026.
Jak Pilica Przedbórz wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2024/2025 Pilica Przedbórz zajął 15. miejsce (Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: Piotrków Trybunalski) z dorobkiem 17 pkt.